Wisport - Skarpety Letnie
search
  • Wisport - Skarpety Letnie

Wisport - Skarpety Letnie

16,25 zł
Rozmiar skarpet: 35-37
Kolory skarpet: grafitowo-czarny
Ilość
Wysyłka 24h

  GWARANCJA ZWROTU

(Czas na odstąpienie od umowy to 14dni)

  GWARANCJA

(Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta)

  DARMOWA WYSYŁKA

(Do każdego zamówienia opłaconego przelewem powyżej 50zł - wysyłka orlen paczką za darmo.)

Letnia skarpeta trekkingowa wykonana z tkaniny CoolMax odprowadzającej nadmiar wilgoci na zewnątrz, aby stopy pozostawały suche.
CoolMax – materiał wykonany ze specjalnie opracowanych przez koncern DuPont włókien, których zadaniem jest zapewnienie dobrej wentylacji ciała oraz odprowadzenie wilgoci na zewnątrz, zapewniając przyjemne uczucie miękkości i suchości, nawet podczas największego wysiłku, również w wilgotnym środowisku.
Dzięki odpornemu na pranie wykończeniu antybakteryjnemu, CoolMax jest zdolny do likwidowania bakterii powstających na spoconym ciele, ograniczając nieprzyjemny zapach.
Skarpeta trekkingowa letnia o konstrukcji, w której uwzględniono specyfikę butów trekkingowych, miejsca zwiększonego ucisku na stopę oraz miejsca powstawania otarć.
Dostosowane są do anatomicznego kształtu lewej i prawej stopy, posiadają wyściółki w miejscach newralgicznych, ściągacze i opaski, odpowiednie wzmocnienia oraz płaskie szwy w okolicach palców. Wyściółki i wzmocnienia wykonane są z odpowiednio wyprofilowanego frotte, której nadano inny kontur wokół palców lewej i prawej stopy.
Precyzyjnie usytuowane strefy wentylacji oraz ich możliwie maksymalna powierzchnia, umożliwiają doskonałe odprowadzanie pary wodnej wydzielającej się w wysokiej temperaturze i podczas wzmożonego wysiłku. Ogranicza to uczucie zmęczenia i eliminuje opuchnięcia.

Szeroki mankiet (ściągacz) o starannie dobranej elastyczności.
Elastyczne opaski na stopie i wokół kostki poprawiają stabilność stopy oraz zapobiegają zsuwaniu i zwijaniu skarpet.
Wzmocnienia na piętach oraz w obszarze palców i goleni, wykonane są z trójwarstwowego, profilowanego frotte przez co absorbują wstrząsy chronią przed otarciami oraz zwiększają trwałość skarpet.
Specjalny ścieg na podbiciu zapobiega zsuwaniu i fałdowaniu skarpet.
Płaski szew w okolicach palców zapobiega otarciom.
Powierzchnie umożliwiające zwiększoną emisję wilgoci na zewnątrz skarpety.
Dostępne rozmiary w przedziałach: 35-37, 38-40, 41-43, 44-46

Skład:
Coolmax – 75%
Filactive – 13%
Poliamid – 10%
Elastan – 2%

Specyficzne kody

EAN13
5906729502465
Komentarze (0)